Home Práce, zaměstnání Práce v ČR KUCHAŘKA/KUCHAŘ NA RANNÍ SMĚNY

KUCHAŘKA/KUCHAŘ NA RANNÍ SMĚNY

Karlovarský kraj
19. 12. 2023 - 15:09 (upraveno)

Hledáme kandidáta, který by byl nadšencem oboru gastronomie se zájmem o cukrařinu i pečení, práci s kvalitními surovinami, chtěl pracovat v kuchyni s moderním technologickým zázemím a stát se pevnou součástí naší kuchyně.

Požadujeme
• Vyučení (praxe není nutná, ale je vítaná) nebo velký zájem o práci v kuchyni v případě nevyučených zájemců
• Nadšení pro obor a chuť učit se nové věci
• Nekonfliktní, přátelskou povahu, samostatnost, loajalitu a odpovědné plnění úkolů

Náplň práce
• Příprava snídaňového bufetu včetně pečení vlastních desertů, přípravy salátů, kaší a dalších běžných snídaňových jídel
• Výpomoc s přípravou skupinových menu

Nabízíme
• Velmi solidní platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech (upřesníme na vyžádání)
• Práci v dlouhém a krátkém týdnu (nebo dle zájmu uchazeče nepravidelně dle domluvy, so + ne 1x za 14 dní) Prac.doba: od 5:30 do 13:30 až 15:30 - dle domluvy a potřeb provozu.
• Příjemné pracovní prostředí moderní plně klimatizované kuchyně
• Práce na stálý pracovní poměr - TPP. V případě zájmu lze na zkrác.prac. úvazek, nebo brigádně – DPP nebo DPČ, ale pouze dlouhodobě. Nástup možný ihned.

Oceníme:
• Kreativitu, schopnost hezké úpravy jídel (food styling)
• Prezentaci vlastních receptů, vymýšlení nových jídel
• Velmi oceníme (i finančně) schopnost péct domácí pečivo (chléb, housky apod.), znalost pečení domácích desertů a dalších cukrářských výrobků

Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Kuchař
Požadované vzdělání
základní

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
HotelRomancePuškin