Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Noční recepční – víkendové směny

Karlovarský kraj
15. 9. 2023 - 15:26
V textu

Popis

Recepční (noční)

Informace o pracovním místě
Do 4* hotelu s kapacitou 90 lůžek v lázeňském centru Karlových Varů přijmeme brigádníky na pozici recepční na denní a noční směny.

Náplň práce
• Řešení požadavků a přání hostů
• Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
• Prodej doplňkových služeb
• Nenáročné administrativní práce na recepci
• E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
• Přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby
• Výpomoc při prostírání snídaní

Požadujeme
• Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti
• Znalost anglického jazyka. Výhodou je znalost německého, ruského jazyka.
• Min. věk 18 let, čistý trestní rejstřík
• Pracovní doba: 20:00 – 8:00

Nabízíme
• Dlouhodobou brigádu na víkendové směny, nebo dle předchozí domluvy a možností uchazeče (možno 1x za 14 dní)
• Mzda od 1200 – 1800 Kč za směnu dle jazykových znalostí a předchozích zkušeností uchazeče
• Další finanční bonusy, provize z prodeje
• Práce na DPP, DPČ, v případě zájmu na částečný úvazek jako HPP
• Velmi vhodné při studiu, jako druhý prac.poměr – část pracovní doby u noční směny lze využít pro vlastní potřebu - studium, čtení, osobní vzdělávání apod.
• Fyzicky nenáročná práce v klidném, příjemném prostředí

Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Cestovní ruch, ubytování
Konkrétní profese
Hotelový recepční
Požadované vzdělání
základní

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
HotelRomancePuškin