Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Marketing & PR - Výkonná asistentka dobročinné organizace

Hlavní město Praha
20. 9. 2024 - 13:26

Hledáme kolegyni do týmu **DOBROČINNÉ organizace** v rámci našeho **celosvětově UNIKÁTNího konceptu** a nově spouštěné platformy se zaměřením na podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Buďte "Parťačka" pro něco skutečně smysluplného a skutečně "Dobrého"…

Umožnujeme až **90% HomeOffice** ( ALE! Buďte z **Prahy** + příp. cca 50km okolo ), časový rozsah: cca **15 - 20 hod / týden** ( z toho aspoň cca 8-10h týdně v době Po-Pá 9-16 )! Mějte, prosíme, **čestinu slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího !**

Nástup možný **ihned** - Možno jako **brigáda**, **i při MD** !!! Příp. i při studiu (skvělé zkušenosti a příp. i reference)

Preferujeme dlouhodobou spolupráci a "dobrovolníky". Rozhodněte ale nezůstanete zcela bez odměny ! **Peníze ale principiálně NEmůžou být Vaší prioritou !**

**Náplň práce:**

Realizace marketing./komunikačních kroků + podílení na kreativní části - správa sociálních sítí, komunikace s influencery, email. a jiné kampaně, atd/atp.
koordinace jednotlivých marketingových kroků a PR s kolegy a spolupracujícími subjekty, příp. i podílení se na marketing / PR a komunikační strategii, popř. i na rozvoji jednotlivých projektů
administrativa, organizace jednání, reporting, kompletace dokumentů a komunikace i např. s právníky a účetní, komunikace s dodavateli a dalšími spolupracujícími subjekty
Podílení se na jednoduché správě webu a e-shopu, a další / jiné operativní záležitosti

**Požadavky:**

- Opravdu **DOBRÝ lidský charakter**, loajalitu, zodpovědnost, důslednost, spolehlivost, samostatnost – **vše myšleno zcela vážně !**
- Smysluplnou kreativitu, schopnost a ochotu promptně reagovat, učit se a ihned aplikovat efektivně poznatky do praxe
- alespoň **mírně NADprůměrné komunikační schopnosti a dovednosti!** (komunikace i s top-management firem a institucí )
- aktivní **orientaci především v online marketingu a PR ve smyslu sociálních sítí**, copywritingu, e-mailingu, SEO, PPC

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Asistent v médiích, reklamě, PR
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
77015546458454821163

Prodávající
SALURA z.s.