Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Prodejce sortimentu vodo-topo

Prodejce sortimentu vodo-topo

Brno
15. 6. 2022 - 12:18
V textu

Baví tě rozmanitá práce a chceš pracovat v přátelském kolektivu?
Jako jeden z nejvýznamnějších specializovaných obchodů v oboru topenářství, vodoinstalatérství a nabídce produktů pro vybavení koupelen hledáme do svých řad novou posilu na pozici PRODEJCE. A nabíráme i z řad absolventů!
Jestli chceš změnu, neváhej a pošli nám životopis. Uvítáme každého, kdo umí komunikovat se zákazníky a je schopný se orientovat v technickém sortimentu. Na oplátku u nás můžeš počítat s férovým přístupem – co slíbíme, to dodržíme.

Prodejce (26.000 až 37.000 Kč)

Náplň práce
*přímý prodej zboží zákazníkům
*příjem poptávek
*tvorba cenových nabídek
*poradenství

Nabízíme
*mzdu 26.000,- až 37.000,- Kč
*benefity nad rámec uvedené mzdy (zaměstnanecká sleva na veškeré zboží, příspěvek na stravování,
firemní oblečení, roční odměny, příspěvek na volnočasové aktivity)
*provize z prodeje
*zázemí stabilní zavedené společnosti a pravidelný výplatní termín
*dlouhodobé zaměstnání na HPP
*zaškolení od zkušeného kolegy
*pravidelné školení a vzdělávání v oborových trendech
*nástup možný ihned
*lokalita: Brno

Životopisy zasílejte na: administrativa@neuman.cz

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
37000
Požadujeme
schopnost naučit se technický sortiment, spolehlivost, komunikativnost, obchodního a týmového ducha, základní znalost práce na PC
Nabízíme
mzdu 26.000,- až 37.000,- Kč, benefity nad rámec uvedené mzdy (zaměstnanecká sleva na veškeré zboží, příspěvek na stravování, firemní oblečení, roční odměny, příspěvek na volnočasové aktivity), provize z prodeje, zázemí stabilní zavedené společnosti a pravidelný výplatní termín, dlouhodobé zaměstnání na HPP, zaškolení od zkušeného kolegy, pravidelné školení a vzdělávání v oborových trendech, nástup možný ihned

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Vit Neuman