Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovník - práce z domova

Administrativní pracovník - práce z domova

Celá ČR
5. 11. 2015 - 20:47

Popis

Náplň práce:
Prohledávání internetu a sestavování databází potenciálních klientů a zákazníků firmy.
Další administrativní práce dle potřeby firmy
Práce se vykonává jako domácí práce (tzv. home office)
Práce je pouze na HPP (ŽL ani DPP nelze!)
Kontakt: pracedomaci@post.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SS/VŠ vzdělání Znalost práce s internetem (google, webové prohlížeče, email atd.) Základní znalost práce s programy MS OFFICE (word, excel) Základní znalost sociálních sítí (Facebook, Linkedin atd.) Zkušenosti s prací na internetu velkou výhodou Samostatnost a aktivní přístup Vlastní počítač a přístup na internet Znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme
Fixní mzda + bonusy za výkon Pohodlí práce z domova

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Pavel Kolomaznik