Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Modeling, foceni

Modeling, foceni

Praha 6
21. 2. 2024 - 10:52 (upraveno)
7 000 Kč
Prodávající

Popis

Hledáme ženy a slečny
od 18 do 50+ let na focení a nataceni. Nemusíte mít zkušenosti ani vypadat jako modelka – hledáme dívky a ženy, které jsou obyčejné a i když si myslíte, že nejste fotogenicka. Na výšce nezáleží.
Jedna se o focení erotica, akt: v oblečení, plavkách, spodním prádle, tak i bez. Dle dohody, vám zašleme nabídku a dohodneme plat již od 5000 Kč za focení. Neplatí se žádné registrační poplatky, peníze platíme vždy ihned na místě v hotovosti.
Fotíme v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, samozřejmě k nám můžete přijet odkudkoliv, domluvíme se individuálně. Spolupráce může být jednorázová i dlouhodobá.
Pokud vás naše nabídka oslovila, napište nám o sobě pár slov a na email připojte alespoň dvě své fotografie: ivanova.netload@gmail.com nebo whatsapp

Těšíme se na spolupráci s vámi.

We are looking for women and girls from 18 to 50+ years old fot photo and video shoot. You don't have to have experience or look like a model - we are looking for girls and women who are naturally attractive and ordinary and even if you think you are not photogenic. Height doesn't matter.
Photo erotic nude: in clothes, swimwear or underwear and naked. We will send you an offer and agree on a fee starting at 5000czk. There are no registration fees, we always pay the money immediately on the spot in cash.
We take photos in Prague, Brno, Pilsen, Ostrava, of course you can come to us from anywhere, we will make arrangements individually. Cooperation can be one-time or long-term.
If our offer appealed to you, write us a few words about yourself and attach at least two photos of yourself to the email: ivanova.netload@gmail.com or whatsapp

We are looking forward to collaborate with you.

Parametry

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Zbylé a nezařazené
Konkrétní profese
Práce v modelingu
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
7000
Požadujeme
0
Nabízíme
7000

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 6
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
79673392632674964863
7 000 Kč
Prodávající

Modeling, foceni

Zavřít Zavřít
Prodávající
Sofiya Ivanova
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!