Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Montážní dělník

Montážní dělník

Jihočeský kraj
2. 7. 2024 - 14:12
V textu

Jsme montážní firma působící na trhu již přes 20 let a hledáme nové pracovníky do našeho týmu.

Náplň práce: montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří, montáž stínící techniky

Co od Vás očekáváme: zručnost, řidičský průkaz skupiny B výhodou, samostatnost, odpovědnost, pracovní nasazení, loajalita

Co Vám můžeme nabídnout: nezkušené zaučíme, práce na HPP i ŽL, možnost nástupu ihned či po dohodě, montážní práce v terénu - České Budějovice a okolí (dle zakázek možno celá ČR), manipulační technika (usnadnění manipulace s těžšími břemeny), po domluvě možný benefit služebního vozidla

Hrubá mzda 35.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Všeobecný řemeslník
Požadované vzdělání
základní

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
80773631679746880472
V textu

Prodávající
Montáže Mocek s.r.o.