Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SERVÍRKA / ČÍŠNÍK NA OBSLUHU SNÍDANÍ A OBĚDŮ

SERVÍRKA / ČÍŠNÍK NA OBSLUHU SNÍDANÍ A OBĚDŮ

Karlovarský kraj
15. 4. 2024 - 13:36 (upraveno)
V textu

Popis

Víkendové směny

Informace o pracovním místě
Do týmu hotelové restaurace hotelu Romance 4* s mezinárodní klientelou v lázeň.centru K.Varů hledáme sympatického, šikovného spolupracovníka.

Náplň práce
• Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
• Zakládání stolů a příprava nápojů
• Uvádění mezinárodní klientely na snídaně
• Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
• Nárazově pomoc s obsluhou v době obědů - roznos jednoduchých menu pro skupiny (v případě zájmu výpomoc při večeřích 17:00-20:00 (21:00)

Očekáváme
• Usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním
• Schopnost komunikace s mezinárodní klientelou – výhodou znalost AJ, případně NJ, RJ
• Vyučení v oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
• Schopnost zvládat stresové situace
• Min. věk 18 let.

Nabízíme
• Pracovní doba – so + ne snídaně 6:30/7:00 do 11:30 (při obědech do 13:00-15:00 hod)
• Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče v rozmezí od 130 Kč/hod – 200 Kč/hod.
• Brigáda na so + ne, dle potřeby provozu a domluvy lze také po + pá, nebo v případě večeří každý den od 17:00
Prac. poměr - brigádně na DPČ či DPP. V případě zájmu a oboustranné spokojenosti později možno na TPP
• Velmi vhodné pro studenty, jako druhý prac. poměr apod.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Číšník, servírka

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
HotelRomancePuškin