Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Junior logistic

Junior logistic

Hrušovany u Brna
19. 10. 2016 - 07:19

Popis

Pracovní náplň:
- Příprava podkladů k fakturaci, příjem zboží, fakturace, příprava dokumentů k expedici zboží
- Komunikace s dodavateli a zákazníky ohledně termínů a dodávek zboží a materiálu
- Komunikace se skladem, výrobou a obchodním oddělením
- Zpracování nabídek v informačním systému
- Správa dat v informačním systému (ceníky, údaje o zákaznících a dodavatelích)
- Evidence, řešení a vyřizování reklamací (evidence fotodokumentace, komunikace se zákazníky).
- Komunikace s účetním oddělením
- Správa pohybů materiálu a zboží v informačním systému.
- Pravidelný reporting.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Logistik, specialista logistiky
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
17500
Požadujeme
Požadavky: ÚSO (logistika nebo obchodní) ŘP sk. B Nutná plynulá komunikace slovem i písmem v NJ – C1 – denní komunikace Dobrá znalost MS Excel Výhodou znalst IS Navision Vhodné i pro absolventy
Nabízíme

Prodávající
Radana Zezulová, Bravo Europa s.r.o