Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme zodpovědného farmaceuta/ farmaceuta

Hledáme zodpovědného farmaceuta/ farmaceuta

Hodonín
30. 8. 2021 - 17:40
V textu

Jste zkušený farmaceut, který má výborné komunikační schopnosti? Jste zodpovědný, samostatný a práci farmaceuta berete jako posláni důležité pro lidi? Pokud je vaše odpověď ano, jste na správném místě.

Jaká by byla vaše náplň práce?
 Vydávaní léčiv
 Odbavovaní objednávek ostatních odběratelů
 Příprava léčiv podle individuálního předpisu
 Konzultace pro klienty
 Administrativa spojená s provozem lékárny

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.
Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Šimon Beňo
kontakt: +420 122 332
email: PRACE@LEKARNAIRO.CZ

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Farmaceutický reprezentant
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
 Zkušenost na pozici farmaceuta min. 2 roky – výhodou  Ukončené VŠ vzdělání v oboru farmacie – podmínkou  Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství  Příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti  Odpovědnost za svěřené úkoly, samostatnost, týmový hráč  Znalost Českého anebo Slovenského jazyku – podmínkou
Nabízíme
 Benefity jako - stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávaní v oboru, slevy z nákupu, % se zisku, nepeněžní benefity v podobě vouchrů

Prodávající
Eliška Beňová