Home Práce, zaměstnání Práce v ČR INFORMÁTOR/KA – muzejní instituce – Praha centrum

INFORMÁTOR/KA – muzejní instituce – Praha centrum

Praha 1
9. 11. 2023 - 13:59
25 000 Kč

Popis

Náplň práce:
• Zodpovídání dotazů a navigace návštěvníků
• Pochůzková činnost
• Poskytování informací v českém a anglickém jazyce
• Vizuální kontrola funkčnosti expozic během pravidelné obchůzky/ hlášení zjištěných závad
• Doplňovat informační/propagační materiály a vstupenkové kotouče v samoobslužných pokladnách
• Asistence návštěvníkům ZTP a návštěvníkům s kočárky
• Aktivně přistupovat k řešení mimořádných událostí
• Vyhlašování ztrát a nálezů v českém a anglickém jazyce
• Pracovní doba: Po-Ne – 9:45 – 18:15 hod

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Jiné profese v bezpečnosti
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
• Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Ukončené středoškolské vzdělání • Anglický jazyk na úrovni B2 • Dobré komunikační a prezentační dovednosti, příjemné reprezentativní vystupování • Kladný vztah ke kultuře a historii
Nabízíme
• Mzda: dle typu úvazku od 25 000 Kč /měsíc • Mzda - brigáda 150Kč/hod • Možnost kariérního růstu • Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem • Práci v zajímavém oboru • Práci na HPP – vhodné pro OZP • Práci na DPP • Lokalita – Praha centrum PROTECTON HOLDING, a.s. Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7 Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00 E-mail: nabor@protecton.cz Více informací o společnosti najdete na našem webu

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 1
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
82770902767881243372
25 000 Kč

Prodávající
PROTECTON HOLDING, a.s.