Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc

OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc

Odolena Voda
22. 2. 2024 - 09:18
23 000 Kč

Popis

Náplň práce:
• Ostraha areálu
• Pochůzková činnost
• Kontrola a evidence vstupů osob, kontrola a evidence vozidel
• Patrolovací činnost prováděná SMV
• Obsluha bezpečnostních systémů, EPS, PZTS, bezpečnostních rámů, sceneru na příruční zavazadla
• Směny - denní x noční 12 hod ( Po-Ne 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00) – aktuálně hledáme spíše na noční směny

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
23000
Požadujeme
• Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou • Fyzická zdatnost • Znalost práce na PC – základní dovednosti • Vhodné zejména pro muže • ŘP skup. B podmínkou
Nabízíme
• Mzda: od 23 000 Kč/měsíc - dle typu úvazku a zařazení na konkrétní pozici + stravenky • Možnost kariérního růstu • Velké a příjemné zázemí na objektu • Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda do 15.dne v měsíci • Práci na HPP i DPP, vhodné i pro OZP – v případě, že bude moci vykonávat pochůzkovou činnost PROTECTON HOLDING, a.s. Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7 Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00 E-mail: nabor@protecton.cz

Vhodné i pro

absolventy
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
8399276667881243364
23 000 Kč

Prodávající
PROTECTON HOLDING, a.s.