Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Práce v Ruční mytí Plus

Nové Město
16. 10. 2024 - 13:10
40 000 Kč

Přijmeme posilu na pozici pracovníka péče o vozidla v Ruční mytí Plus v Praze. Kariérní růst na pozici vedoucího pobočky.

Co Vás čeká?

Hlavní náplní bude kvalitní péče o vozy střední a luxusní třídy (ruční mytí aut, čištění interiéru, voskování, renovace laku).

Se vším pomůžeme a zaškolíme v případě potřeby

Proč Ruční mytí Plus?

Protože v Ruční mytí Plus vám dáme možnost spolehnout se v práci sám na sebe. Dělat věci správně. A za to vám dáme slušné peníze, respekt a jistotu.

Kdo jsme?

Ruční mytí Plus je síť autokosmetických center v Praze. Jsme tým lidí, kteří věří tomu, co dělají, a to nám dává energii. Je jí dost i pro vás.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na: hrant@rucnimytiplus.cz nebo na tel: 722 000 101

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
Zkušenosti s ručním mytím vozidel z provozovny mycího centra Řidičské oprávnění skupiny B Obchodního ducha Smysl pro čistotu a pořádek
Nabízíme
Dlouhodobou a stabilní spolupráci a reálný karierní růst (zástupce vedoucího a vedoucí) Nadstandardní ohodnocení Mladý tým lidí se zápalem pro krásná auta Solidní a férové jednání Kariérní růst na pozici vedoucí Školení a novinky z oboru Možnost záloh Zázemí 4 poboček v Praze Možnost spolupráce na živnost

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Nové Město
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
84960451620779112472
40 000 Kč

Prodávající
Ruční mytí Plus