Home Práce, zaměstnání Práce v ČR STRÁŽNÝ/NÁ ZDIBY - PRAHA VÝCHOD

STRÁŽNÝ/NÁ ZDIBY - PRAHA VÝCHOD

Zdiby
9. 4. 2024 - 15:30
160 Kč

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:

Lokalita: Logistický areál Zdiby ( Praha východ)
Mzda: 160Kč/hod na DPP; 123,90Kč/hod + osobní ohodnocení na HPP
Směnnost: Po - Ne; Denní směna 06:00 - 18:00 - krátký/dlouhý týden

Náplň práce:
• Ostraha logistického areálu
• Kontrola dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu výjezdu vozidel
• Práce s detekčním zařízením
• Práce na PC – interní program

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
160
Požadujeme
• Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou • Znalost práce na počítači • Praxe v oboru • Zodpovědnost
Nabízíme
• Práce ve stabilní společnosti • Pravidelně vyplácená mzda • Pracovní poměr na dobu neurčitou • Možnost kariérního růstu • Zázemí na objektu • Práci na HPP, DPP, vhodné i pro OZP - pouze pro pohybově neomezené • Nástup – duben/květen 2024

Vhodné i pro

absolventy
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Zdiby
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
86202996567881243372
160 Kč

Prodávající
PROTECTON HOLDING, a.s.