Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Administrativní Pracovník

Moravská Ostrava a Přívoz
6. 9. 2023 - 11:29
30 000 Kč

Popis

Co vás čeká

Komunikace se zákazníky denně po telefonu. Seznámíš se s partou, se kterou budeš sdílet úspěchy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Komunikativnost, pozitivní přístup, tah na branku za který budeš štědře odměněn.

Výhodou bude, pokud budete umět

Komunikovat, argumentovat, prezentovat.

Co vám můžeme nabídnout

Naším největším bohatstvím je skvělý kolektiv lidí, kteří Tě nikdy nenechají ve štychu. Za námi se budeš do práce těšit.

Protože víme, že prostředí je důležité: Budeš pracovat v nových moderně vybavených kancelářích.

Práci od pondělí do pátku.

Nabízíme HPP, pokud nemáš dlouholeté pracovní zkušenosti, nevadí, u nás Tě všechno důležité naučíme.

Do práce budeš mít skvělou dostupnost, protože jsme kousek od OC Karolina.

U nás jednáme s každým férově a nabízíme i možnost kariérně růst.

Pokud máš rád výzvy, pak hledáme právě TEBE.

Obor

Administrativa
Prodej a obchod
Telekomunikace
Profese

Administrativní pracovník
Pracovník call centra
Místo pracoviště

Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava, Moravská Ostrava

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Práce na plný úvazek
Trainee programy
Najdemjob s.r.o.
Telefon

607593688

Konkrétní profese
Telefonní operátor
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000

Prodávající