Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Manažer/ka marketingu

Manažer/ka marketingu

Nové Město
7. 2. 2023 - 13:36
40 000 Kč

Nejstarší česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia, a.s. pro rozšíření provozu vypisuje výběrové řízení na pozici:

Manažer Jazzového klubu Reduta

Náplň práce:
• Převzetí úkolů od vedení a jejích následné rozdělení
• Kontrola vypracovaných úkolů a následný reporting
• Aktivní vyhledávání a předjednání obchodních, kulturních, společenských a marketingových příležitostí: sponzoři, mediální partneři, dodavatele, průvodci, cestovní kanceláře, hotely… Rozjednání obchodních jednání
• Organizování a koordinace činnosti podřízených
• Spolupráce s vedením klubu a reporting
• Organizace, koordinace a zabezpečení chodu klubu: kulturní představení, dětská představení

Požadujeme:
• Odpovídající vzdělání, znalost AJ, další jazyky výhodou
• Prokazatelná úspěšná praxe
• Zkušenosti na manažerské pozici (zkušenost s vedením obchodního / marketingového týmu s prokazatelnými dobrými výsledky)
• Systematičnost a zodpovědnost
• Pozitivní, aktivní a flexibilní přístup

Nabízíme:
• Motivační, flexibilní finanční ohodnocení plus provize s prokazatelně dohodnutých a rozjednaných akcí
• Perspektivní práci v dynamickém kolektivu v kulturním prostředí v legendárním klubu v centru Prahy
• Osobní kariérní růst

Obor činnosti
Kultura, umění a tvůrčí práce
Konkrétní profese
Jiné tvůrčí profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
v textu
Nabízíme
v textu

Prodávající
Euroconcert s.r.o.