Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič dodávky sk. B / C, závoz poboček

Řidič dodávky sk. B / C, závoz poboček

Klecany
11. 8. 2022 - 21:46
45 000 Kč

Dopravní společnost střední velikosti, rodinného charakteru a s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:
Závoz poboček (po Čechách, PO – PÁ) dodávkami – ŘP sk. B, se skládá z ranní nakládky v depu – Klecany, přesunu na konkrétní pobočku a vykládky, během dne pauza a nebo případná výpomoc s rozvozem řidičům z této pobočky. Odpoledne pak svoz zboží z pobočky zpět do depa v Klecanech – Zdibech.
Hledáme i řidiče sk. C.

Co od Vás očekáváme:
Spolehlivost a slušné jednání
Časovou flexibilitu
Čistý TR

Co Vám můžeme nabídnout:
Odpovídající finanční ohodnocení, až 40 tisíc čistého.
Náš vozový park je vybaven novými nebo zánovními vozy MB Sprinter, dodávka o cca 6 až 7 m délce.

Práce na hlavní pracovní poměr nebo možnost práce na ŽL.
Nabízíme i práci na zkrácený pracovní úvazek nebo formou dlouhodobé brigády vhodné pro studenty VŠ.
Nástup možný ihned.

Svůj životopis a kontaktní údaje zasílejte prosím na náš e-mail, přes odpovědní formulář nebo prostřednictvím tohoto inzertního portálu. Děkujeme a těšíme se na budoucí spolupráci.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
50000

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Pavel Zalužanský