Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Účetní

Brno-Bosonohy
25. 6. 2024 - 10:31

Popis

Náplň práce:
• Samostatné účtování účetních operací do účetních knih.
• Spolupráce při zajišťování agendy některých daní (DPH, silniční daň, daň z příjmu aj.), příprava podkladů pro sestavování daňových přiznání. Provádění kontroly správnosti v účetnictví.
• Účtování o časovém rozlišení nákladů a výnosů, o dohadných položkách, rezervách, kurzových rozdílech, splatné dani z příjmů.
• Samostatné účtování účetních operací v oblasti zúčtovacích vztahů (odběratelé, dodavatelé, zaměstnanci, zúčtování daní a dotací aj.). Kontrola správného ocenění pohledávek a závazků v účetnictví. Vyčíslení a zaúčtování kurzovných rozdílů k datu uskutečnění účetního případu.
• Provádění pravidelných kontrol u jednotlivých účtů finančního účetnictví.
• Shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů a provádění oprav v účetních dokladech.
• Samostatné zpracování a účtování mezd, vedení osobních spisů zaměstnanců, přihlášky a odhlášky zaměstnanců na ZP a MSSZ, výpočty mzdy, zakládání mzdových listů a ELDP, roční vyúčtování zálohové a srážkoví daně pro FÚ, roční vypočítání daní zaměstnanců.
Chcete-li se dozvědět více dejte nám vědět na cisar@kaiserbau.cz, nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Budeme se těšit na společné setkání!

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání, PRAXE 2-3 roky jako samostatná účetní. • Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, a aktivní komunikace v rámci účetnictví se subdodavateli, zákazníky, realizačním a projekčním oddělením. • Ovládání programů (MS Office), účetní program (Pohoda/Keloc) výhodou.
Nabízíme
• Práce v kanceláři na částečný úvazek. • Zázemí stabilní firmy s několikaletou praxí. • Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím. • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště. • Možnost školení a odborného vzdělávání. • Pružná pracovní doba. • Občerstvení na pracovišti. • Příležitostný home-office. • Vlastní organizace práce. • Místo výkonu práce: Brno-Bosonohy • Nástup možný ihned (nebo dohodou).

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
90741698679849680781
Prodávající

Účetní

Prodávající
Lukáš C.