Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kuchař/ka | letní tábor | 15 000 kč (prázdninový přivýdělek)

Kuchař/ka | letní tábor | 15 000 kč (prázdninový přivýdělek)

Celá ČR
17. 1. 2018 - 09:26

Popis

Nabízíme:
Ubytování (samostatný pokoj), stravování. Výběr z termínů 15.7. - 27.7. za 15 000 kč, nebo 8. 8. - 18. 8. za 14 000 kč.

Lokalita:
Jablonec nad Nisou.

Prezentace tábora:
www.aertek.cz.

Náplň práce:
Kompletní servis kuchyně (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina, pitný režim, výdej, úklid, mytí nádobí). Červencový termín pro 29 dětí (10 - 13 let) a 10 dospělých, srpnový termín pro 24 dětí (14 - 16 let) a 8 dospělých.

Pracovní podmínky:
Prostorná vybavená kuchyně, bez myčky.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Kuchař
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadovaná aktuální praxe: 2 roky v provozu (restaurace, jídelna, atp.). Osobní pohovor podmínkou. Strukturované profesní životopisy zasílejte na e-mail mirek.vels@kinoaero.cz.
Nabízíme

Prodávající
mirek velš