Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník do provozu - přípravář výroby

Pracovník do provozu - přípravář výroby

Praha
16. 6. 2017 - 12:02

Společnost se zabývá přípravou kosmetických výrobků renomovaných značek pro prodej konečnému zákazníkovi. Jedná se o výrobní činnost zejména polepování výrobků a jejich kompletace do balíčků

Náplň práce

-příjem a výdej zboží
-fyzická příprava zboží a materiálů pro výrobu
-kontrola kvality
-osobní úkolování koordinátorem výroby

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
29500
Požadujeme
Požadujeme -znalost principů logistiky skladu -zkušenost s týmovou prací -fyzickou zdatnost (fyzická manipulace se zbožím) -základní znalost práce na PC organizační a komunikační schopnosti
Nabízíme
Předpoklady -samostatnost -spolehlivost -flexibilita Nabízíme -nástup možný ihned -volné víkendy -pracovní dobu po-pá od 07h do 17h -svoz do práce z metra Opatov -dobré platové podmínky až 29.500kč

Prodávající
ABZAKOVO