Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řezník/ce - přípravář/ka masa a uzenin v Praze Uhříněvsi

Řezník/ce - přípravář/ka masa a uzenin v Praze Uhříněvsi

Praha 22
26. 8. 2021 - 12:13
30 000 Kč

Máte rád/a maso a rád/a maso připravujete? Jste zručný a zodpovědný?
Pojďte pracovat k nám.
Co vás čeká:
• budete porcovat drůbeží masa a vepřové maso
• budete upravovat jednotlivé díly pro prodejní pult
• budete připravovat polotovary pro vlastní prodejní pult

Pracovní doba: dvousměnný provoz - ranní od 7 hodin a odpoledni do 17,30 hodin, sobota jednou za 14 dnů od 8 do 11 hodin a neděle jsou volné.

Kontakt:
Personální oddělení – email mojziskova@zodbrniste.cz nebo telefon 736 752 473, manažer prodejny telefon 733 538 004.

Obor činnosti
Potravinářství
Konkrétní profese
Řezník, uzenář
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
1
Požadujeme
Požadované znalosti a dovednosti: zručnost, spolehlivost, pečlivost a časová flexibilita. Respektování firemních pravidel. Výhodou bude: vyučení v oboru řezník – uzenář nebo kuchař. Nevyučené v oboru rádi zaučíme.
Nabízíme
Co vám můžeme nabídnout: práci v malém kolektivu, pracovní poměr na plný úvazek (9 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou, stravenkový paušál ve výši 1.600 Kč při odpracování všech naplánovaných směn, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po uplynutí devíti měsíců od nástupu ve výši 500,- Kč. Hrubá měsíční mzda (25.000-30.000 Kč) podle vzájemné domluvy.

Prodávající
PROMINENT CZ s.r.o.