Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Elektrikář - údržbář

Elektrikář - údržbář

Hlavní město Praha
6. 12. 2022 - 09:17
40 000 Kč

Popis

hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici:
Technik údržby pro objekt Černý Most
Náplň práce:
- Preventivní a běžná údržba, odstraňování poruch na technologických zařízeních budov.
(práce topenářské, instalatérské, zámečnické, elektrikářské)
- Provádění pravidelných odečtů
- Asistence při provádění revizí a servisů
- Vedení provozní dokumentace
- Aktivní řešení operativních a mimořádných událostí

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
- SOU, SŠ vzdělání nejlépe v elektrotechnickém oboru (vyhláška č.50/78 Sb.min §6. podmínkou) - Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) - Manuální zručnost - Přehled v oblasti TZB - Samostatnost a rozhodnost – aktivní přístup k řešení problémů
Nabízíme
- Zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti - Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - Kvalitní pracovní zázemí - možno i na IČ

Prodávající
Josef Štěpánovský