Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Svařování konstrukcí

Svařování konstrukcí

Olomoucký kraj
24. 3. 2024 - 20:02

Popis

Popis pracovní pozice:
Skládání a svařování ocelové konstrukce podle výkresové dokumentace
Příprava plochy pro svařování
Možný směnný provoz

Požadujeme:
Zámečník vyučený v oboru výhodou
Praxe v oboru
Svařování CO2 a poloha PF
Normy: svářeč EN 135, nebo EN 135 a EN 141

Nabízíme:
zámečník 160-200 CZK/hod. + příplatek za směnnost
svářeč EN 135 180-200 CZK/hod. + příplatek za směnnost
svářeč EN 135 a EN 141 250 CZK/hod. + příplatek za směnnost

Firemní benefity:
Možnost ubytování
Dovolená navíc
Příspěvek na ubytování
Příspěvek na dopravu
Finanční bonusy / prémie

KONTAKTY: +420 608 671 110 | jobcooperationcz@gmail.com

Nenechte si ujít tuto příležitost. Začněte svou cestu k úspěšné kariéře v technických profesích dnes. Napište nám nebo nás navštivte, abyste se dozvěděli více o naší nabídce technických profesí. Přidejte se k nám a objevte svůj potenciál. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, včetně všech zaměstnaneckých benefitů.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
9392704745139146381

Prodávající
JOB COOPERATION CZ, s.r.o.