Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme telefonistku-asistentku!

Hledáme telefonistku-asistentku!

Brno
29. 3. 2021 - 11:32

Popis

Hledáme Telefonistku-asistentku

Náplň práce:
-sjednávání schůzek pro obch.zástupce
-komunikace s klienty
-zákl.práce s PC

Očekáváme:
-nejlépe SŠ vzdělání
-časovou flexibilitu
-komunikační dovednosti
-samostatnost
-základní znalost práce na PC
-výhodou zkušenosti na podobné pozici v call centru nebo v navolávání schůzek

Nabízíme:
-stabilní práci na Hpp nebo práci dohodou
-na Hpp nabízíme fix.příjem+odměny za navolané a následně zrealizované schůzky
-vhodné i pro absolventy,MD,OZP

-prosím o zaslání životopisu s fotem a pro více info e-mailem na ofgroup@seznam.cz
-místo výkonu zaměstnání je Brno město-Masná 106 nebo možno po dohodě práce z domova.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Telefonní operátor
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
22000
Požadujeme
-nejlépe SŠ vzdělání -časovou flexibilitu -komunikační dovednosti -samostatnost -základní znalost práce na PC -výhodou zkušenosti na podobné pozici v call centru nebo v navolávání schůzek
Nabízíme
Nabízíme: -stabilní práci na Hpp nebo práci dohodou -na Hpp nabízíme fix.příjem+odměny za navolané a následně zrealizované schůzky -vhodné i pro absolventy,MD,OZP

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Jiří Kubec