Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Finanční konzultant

Finanční konzultant

Brno
31. 3. 2021 - 17:32

Popis

Hledáme obchodního zástupce do pobočky v brně.

Co vás čeká na nové pracovní pozici:
-Obchodní jednání s klienty a obchodními partnery
-Tvorba finančních plánů na míru pro své klienty,poskytování nadstandardního servisu a následnou péči.
-Zapojíte se do komunikace s bankami ,pojišťovnami a investičními společnostmi
-Neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí

Očekáváme:
-Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
-Hledáme spíše studenty věk 18-24
-Časovou flexibilitu
-Komunikační schopnosti
-Samostatnost a spolehlivost
--Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-Již předem domluvené schůzky s klienty
-Dlouhodobou spolupráci na IČO/DPP
-Příjem od 30 tis.kč -nemáme strop!
-Kompletní proškolení zdarma
-Ke všemu pomoc pro začátek
-Naučení se pracovat efektivně
-Možnost pracovat s lidmi kolem vás

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
-Obchodní jednání s klienty a obchodními partnery -Tvorba finančních plánů na míru pro své klienty,poskytování nadstandardního servisu a následnou péči. -Zapojíte se do komunikace s bankami ,pojišťovnami a investičními společnostmi -Neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí
Nabízíme
-Již předem domluvené schůzky s klienty -Dlouhodobou spolupráci na IČO/DPP -Příjem od 30 tis.kč -nemáme strop! -Kompletní proškolení zdarma -Ke všemu pomoc pro začátek -Naučení se pracovat efektivně -Možnost pracovat s lidmi kolem vás

Prodávající
gabriel pacal