Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Olomoucký kraj
4. 10. 2023 - 13:49

Popis

Nabídka práce Olomouc
Pozice: obchodní zástupce pro marketingovou agenturu
O nás: Jsme dynamický tým mladých freelancerů, kteří se specializují na digitální marketing u malých a středních firem. Naším cílem je poskytovat klientům efektivní řešení pro jejich rozvoj na trhu e-commerce.
Popis pozice: Hledáme ambiciózního obchodníka, který bude mít klíčovou roli v růstu našeho podnikání. Hlavním úkolem obchodníka bude budování vztahů s klienty, poskytování konzultací ohledně marketingových strategií a pomáhání klientům dosáhnout svých cílů.
Náplň práce:
- Zaškolení do našeho obchodního systému.
- Oslovování potenciálních klientů.
- Identifikace klientských nedostatků v oblasti marketingu a návrhy řešení.
- Konzultace s klienty ohledně jejich marketingových potřeb.
- Navrhování a prezentace marketingových strategií a projektů.
Požadujeme:
- Zkušenosti v oboru marketingu a obchodu výhodou, ale nejsou podmínkou.
- Výborné komunikační dovednosti a schopnost budovat vztahy.
- Sebejisté, empatické a proaktivní jednání.
- Vysokou motivaci a ambice dosahovat výsledků.
- Schopnost pracovat samostatně.
- Zájem o digitální marketing a nové trendy.
- Výhodou bydliště v okolí Olomouce
Co nabízíme:
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku.
- Prostor pro kreativitu a osobní rozvoj.
- Možnost růstu a postupu v rámci společnosti.
- Motivační odměny za dosažení cílů.
- Pokud jste ukecaný jedinec, nebojíte se zvednout telefon a ještě navíc máte zájem o obor marketingu, rádi bychom vás přivítali do našeho týmu.
Kontakt:
Vaše životopisy společně s představou o své odměně posílejte na info@softema.cz nebo na jana.softema@gmail.com
Odkaz -> https://softema.cz/sales-manager/

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Jiné profese v marketingu a médiích
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Prodávající
Marie Smolková