Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor/ka bezpečnostního velínu – Office centrum Praha 1

Operátor/ka bezpečnostního velínu – Office centrum Praha 1

Praha 1
26. 1. 2024 - 13:49
29 000 Kč

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici ostrahy na administrativní budovu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení, jako jsou systém kontroly vstupu, elektrická požární signalizace, regulace VZT, aj.
Náplň práce:

• Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta
• Úzká spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy
• Koordinace činností recepční, v závislosti na provozních potřebách
• Směna – denní x noční 12hod ( 7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00)

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
29000
Požadujeme
• Čistý RT • Zdravotní způsobilost, spolehlivost • Středně pokročilá znalost obsluhy PC • Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr • Osvědčení profesní kvalifikace „Strážný“ nebo „Operátor PCO“
Nabízíme
• Mzda: 23 000 – 29 000Kč/měs. dle typu zařazení a typu úvazku • Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem • Flexibilní plánování pracovní doby • Možnost karierního růstu • Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka • Práce na HPP i DPP, vhodné i pro OZP • Nástup od 1.3.2024 • Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 1
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
99280963267881243381
29 000 Kč

Prodávající
PROTECTON HOLDING, a.s.