Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ÚKLID vrátnice ( OZP) v Lovosicích - 3 500 Kč /měsíc

ÚKLID vrátnice ( OZP) v Lovosicích - 3 500 Kč /měsíc

Lovosice
9. 11. 2023 - 14:57
3 500 Kč

Popis

Náplň práce:
• Úklid vrátnice
• Práce na 5 hod týdně

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Uklízeč, úklidové služby
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
3500
Požadujeme
• Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou • Praxe v úklidu výhodou
Nabízíme
• Mzda: 3500Kč/měs. • Velké a příjemné zázemí na objektu • Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda • Práci na HPP – vhodné pro OZP PROTECTON HOLDING, a.s. Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7 Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00 E-mail: nabor@protecton.cz Více informací o společnosti najdete na našem webu

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Lovosice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
9936956567881243372
3 500 Kč

Prodávající
PROTECTON HOLDING, a.s.