Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Strážný / detektiv (Jaroměř)

Strážný / detektiv (Jaroměř)

Jaroměř
1. 5. 2016 - 10:19

Společnost RP Security s.r.o. hledá zaměstnance ostrahy (muže i ženy, vhodné i pro starší ročníky) do obchodů s potravinářským zbožím o do obchodů s módou.

Náplň práce:
· Práce na HPP nebo DPP
· 12 hodinový směnný provoz
· Firemní uniforma

Očekáváme:
· Spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
· Čistý trestní rejstřík
· Minimální dosažené vzdělání - základní, případně výuční list
· Certifikát profesní kvalifikace Strážný je výhodou, nikoliv podmínkou

Výhody:
· Stabilní zaměstnání
· Odpovídající dobré platové ohodnocení

V případě vašeho zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
Odpovědná osoba:
Jiří Mrázek, tel: +420 724 969 859, e-mail: mrazek.jiri@rp-security.cz
Webové stránky: http://www.rp-security.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Očekáváme: · Spolehlivé, odpovědné a slušné jednání · Čistý trestní rejstřík · Minimální dosažené vzdělání - základní, případně výuční list · Certifikát profesní kvalifikace Strážný je výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme
Náplň práce: · Práce na HPP nebo DPP, možno i jako brigáda · 12 hodinový směnný provoz · Firemní uniforma

Vhodné i pro

Důchodce

Prodávající
Jiří Mrázek