10.07.2019 13:54   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Auto, moto   |   Pracovník pneuservisu
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Auto, moto
Profese
Pracovník pneuservisu
Místo výkonu práce
Šenov u Nového Jičína
Odměna za práci
20 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme: - vyučení v oboru automechanik nebo příbuzný obor, - praxe nutná - řidičský průkaz sk. B, - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, - zodpovědný přístup - ochotu učit se novým pracovním postupům - dobrá znalost práce na PC – Microsoft Outlook, Word, Excel - praxe v prodeji zboží a práce – výhodou - schopnost řídit menší kolektiv a komunikovat se stávajícími i novými zákazníky
Nabízíme
Nabízíme: Práci na HPP Dobré platové ohodnocení vč. bonusové složky za splnění cílů /od 20 000,- Kč/ Stravenky 20 dnů dovolené Možnost čerpat až 3 dny sick days Vzdělávací kurzy, školení, Pracovní oděvy a obuv, Dle odborné způsobilosti se bude odvíjet výše mzdy.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Přijmeme mechanika/zástupce vedoucího do pneuservisu s dlouholetou tradicí /od r. 1995/.
Náplň práce: montáž a demontáž pneumatik, samostatná, pneuservisní služby, garance prováděných servisních a pneuservisních činností, zakázkové mytí aut, geometrie, klimatizace, pískování, správa e-shopu - prodej pneu. Administrativa PC.
Nástup možný IHNED.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.Životopis zašlete e-mailem: [email protected] nebo nás kontaktujte telefonicky (8:00 - 16:00 hod.), tel.: 728 188 811

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Kateřina Macíčková
Telefon: 777 615 105
Odkaz: www.pneuservismacicek.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14903221
Počet zhlédnutí:
899x
Zhlédnutí detailu:
373x