Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Zástupce vedoucího/mechanik Pneuservis

Zástupce vedoucího/mechanik Pneuservis

Šenov u Nového Jičína
10. 7. 2019 - 13:54

Přijmeme mechanika/zástupce vedoucího do pneuservisu s dlouholetou tradicí /od r. 1995/.
Náplň práce: montáž a demontáž pneumatik, samostatná, pneuservisní služby, garance prováděných servisních a pneuservisních činností, zakázkové mytí aut, geometrie, klimatizace, pískování, správa e-shopu - prodej pneu. Administrativa PC.
Nástup možný IHNED.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.Životopis zašlete e-mailem: pneuservis.senov@seznam.cz nebo nás kontaktujte telefonicky (8:00 - 16:00 hod.), tel.: 728 188 811

Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Pracovník pneuservisu
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Požadujeme: - vyučení v oboru automechanik nebo příbuzný obor, - praxe nutná - řidičský průkaz sk. B, - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, - zodpovědný přístup - ochotu učit se novým pracovním postupům - dobrá znalost práce na PC – Microsoft Outlook, Word, Excel - praxe v prodeji zboží a práce – výhodou - schopnost řídit menší kolektiv a komunikovat se stávajícími i novými zákazníky
Nabízíme
Nabízíme: Práci na HPP Dobré platové ohodnocení vč. bonusové složky za splnění cílů /od 20 000,- Kč/ Stravenky 20 dnů dovolené Možnost čerpat až 3 dny sick days Vzdělávací kurzy, školení, Pracovní oděvy a obuv, Dle odborné způsobilosti se bude odvíjet výše mzdy.

Prodávající
Kateřina Macíčková