Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Rozpočtář, přípravář staveb

Rozpočtář, přípravář staveb

Vlastibořice
21. 10. 2015 - 09:31

Na hlavní pracovní poměr přijmeme rozpočtáře, přípraváře staveb.
Náplň práce:
Zjišťování obchodních a technických informací nezbytných k efektivnímu sestavení rozpočtu a cenové nabídky,
Poptávání, hodnocení a výběr dodavatelů, st. materiálů a subdodavatelů st. prací,
Odborné poradenství klientům zejména týkající se technické části řešení nabídek,
Sestavování rozpočtů jednotlivých zakázek,
Spolupráce s administrativou při uzavírání smluv o dílo,
Objednávání stavebních materiálů a prací,
Spolupráce se stavbyvedoucím na jednotlivých zakázkách (při objednávání materiálu a subdodávek),
Komunikace s projektanty a investory při realizaci poptávky a stavby,
Sestavování výkazů vybraných zakázek.

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Přípravář
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Vzdělání ve stavebním oboru (pozemní stavitelství). Praxe na stavbě , výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici. Aktivní přístup k práci, spolehlivost, samostatnost a pečlivost. Znalost MS Ofiice – Word a především Excel. Zkušenost s rozpočtovým SW (KROS, BUILDPOWER, CALLIDA). Znalost základních funkcí a práce v AUTOCADu.
Nabízíme
ráci v mladém přátelském kolektivu s kvalitním technickým zázemím. Práci na širokém spektru zajímavých projektů. Motivující platové hodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod a bonusů. Stravenky sodexo, vzdělávání se v oboru, firemní akce, kafeterie.

Prodávající
Barbora Pomijová