Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hlavní přípravář / Senior Cost Consultant

Hlavní přípravář / Senior Cost Consultant

Praha
27. 11. 2018 - 14:34

Do rapidně se rozvíjející firmy s řadou stabilních a velmi zajímavých zakázek, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici zkušeného přípraváře / cost managera.

Pracovní náplň
- Komplexní řízení svěřených zakázek
- Řízení týmu rozpočtářů a přípravářů
- Aktivní zapojení při tvorbě cenových nabídek a rozpočtů
- Příprava rozpočtů ve všech fázích projektu
- Komunikace s projektanty a obchodními partnery
- Optimalizace nákladů
- Výběrová řízení na dílčí dodavatele stavby
- Komplexní příprava zakázek pro construction management

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Přípravář
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
70000
Požadujeme
Požadujeme - Znalosti v oblasti cen stavebních prací a technologií - Orientace na trhu - Znalosti nových technologií - Schopnost vedení týmu, týmová spolupráce - Proaktivní a proklientský přístup - Dynamický přístup a časovou flexibilitu - Dobré komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování
Nabízíme
Nabízíme - Práci v dynamickém prostředí - Vynikající platové ohodnocení - Práci na velmi zajímavých projektech - Pracovat lze v zaměstnaneckém poměru nebo externě - Řadu firemních benefitů

Prodávající
Pavel Štáf