27.11.2018 14:34   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Stavebnictví a reality   |   Přípravář
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Profese
Přípravář
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
70 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme - Znalosti v oblasti cen stavebních prací a technologií - Orientace na trhu - Znalosti nových technologií - Schopnost vedení týmu, týmová spolupráce - Proaktivní a proklientský přístup - Dynamický přístup a časovou flexibilitu - Dobré komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování
Nabízíme
Nabízíme - Práci v dynamickém prostředí - Vynikající platové ohodnocení - Práci na velmi zajímavých projektech - Pracovat lze v zaměstnaneckém poměru nebo externě - Řadu firemních benefitů
Cena: Neuvedeno

Popis: Do rapidně se rozvíjející firmy s řadou stabilních a velmi zajímavých zakázek, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici zkušeného přípraváře / cost managera.

Pracovní náplň
- Komplexní řízení svěřených zakázek
- Řízení týmu rozpočtářů a přípravářů
- Aktivní zapojení při tvorbě cenových nabídek a rozpočtů
- Příprava rozpočtů ve všech fázích projektu
- Komunikace s projektanty a obchodními partnery
- Optimalizace nákladů
- Výběrová řízení na dílčí dodavatele stavby
- Komplexní příprava zakázek pro construction management

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Pavel Štáf
Telefon: 608 000 617
Odkaz: www.proficheck.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14635573
Počet zhlédnutí:
241 315x
Zhlédnutí detailu:
373x