Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Prodavač/ka českých výrobků

Prodavač/ka českých výrobků

Chomutov
7. 10. 2016 - 09:11

Hledáme nové komunikativní spolupracovníky na pozici prodavač/ka pro pobočku v Chomutově. Provozujeme stánky po celé České republice a zabýváme se propagací českých výrobků.

Popis pozice:
- práce v mladém kolektivu a v atraktivním prostředí moderní firmy
- práce na hlavní pracovní poměr (po dohodě možné také jako brigáda)

Požadujeme:
- příjemné a profesionální vystupování
- komunikativnost, ochotu pracovat s lidmi
- flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:
- zaškolení na náklady firmy, individuální přístup
- zajímavé finanční ohodnocení od 15000Kč/měsíc + odměny
- možnost finančního i kariérního růstu
- možnost flexibilního plánování směn

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
15000
Požadujeme
aktivní přístup k zákazníkovi příjemné vystupování, komunikativnost zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost časovou flexibilitu
Nabízíme
kompletní vstupní zaškolení a podporu, individuální přístup zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí motivující ohodnocení možnost seberealizace a stálého pracovního růstu

Prodávající
Pavlína Brožová