Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka prodeje v obchodě s ekologickou módou

Asistentka prodeje v obchodě s ekologickou módou

Praha
5. 3. 2018 - 16:54

Eco Fashion Labels hledá výpomoc asistentky prodeje na několik hodin týdně/denně v novém obchodu a e-shop specializovaný na ekologickou módu. Nabízíme široký sortiment současných ekologických módních značek pro muže, ženy a děti. Hledáme motivovanou osobu do našeho malého týmu pokud možno s předchozí zkušenosti s prodejem módy.

Pracovní náplň:
• Poradenství zákazníkům
• Maloobchodní prodej našeho sortimentu
• Práce s PC – pokladnou a hotovostí, obsluha platebního terminálu
• Příjem zboží a jeho kontrola, vystavování
• Práce s e-shopem – příprava objednaného zboží, objednání svozu, případně komunikace se zákazníky přes email nebo telefon.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Požadavky: • Předchozí zkušenost s prodejem/práci v obchodě • Dobrá komunikační angličtina. Preferujeme uchazečí s češtinou na úrovni rodilého mluvčí. • Přátelskost, komunikativnost, pozitivní přístup • Zodpovědnost • Ochota a zájem naučit se novým věcem • Zájem o ekologické módě výhodou • Dobré znalosti práci na PC • Časová flexibilita
Nabízíme
Co nabízíme: • Práce v mladém mezinárodním kolektivu • Příjemné a moderní prostředí na Vinohradech • Možnost kariérního růstu na pozici vedoucí prodejny • Flexibilní pracovní doba • Zaměstnanecké slevy na zboží • Práce na DPP nebo na živnostenský list, práce vhodná i jako dlouhodobá brigáda pro studenty. • 120 czk/hodinu V případě vašeho zájmu o pozici, prosíme o zaslání životopise a motivačního dopise. Těšíme se na vaše odpovědi. Tým Eco Fashion Labels.

Prodávající
Eco Fashion Labels s.r.o.