Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Recepční do kosmetického centra

Recepční do kosmetického centra

Hlavní město Praha
5. 8. 2019 - 15:10

Do moderního kosmetického a laserového centra přijmeme kolegyni na pozici recepční na HPP/DPP či živnostenský list.
Náplň práce:
- vedení recepce
- komunikace s klienty
- objednávání klientů, vedení knihy objednávek
- podpora k zajištění organizace a chodu salonu
- administrativa související s chodem centra a péčí o klienty
- poradenství pro klienty

Pracovní nabídka:
Váš strukturovaný životopis s fotkou prosím zasílejte na e-mailovou adresu gabrahamova@maida.cz

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- SŠ vzdělání - znalost administrativních procesů - vynikající organizační, komunikační a prezentační schopnosti - dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) - pečlivost, samostatnost - trestní bezúhonnost - příjemný vzhled a vystupování - schopnost práce v kolektivu, dodržování firemních postupů - ochotu učit se novým věcem - znalost AJ výhodou
Nabízíme
- příjemné pracovní prostředí - zajímavou a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek - zaměstnanecké benefity - možnost okamžitého nástupu - spolupráce na ŽL - kosmetický kurz, následná možnost zaškolení a postupu na kumulovanou pozici recepční/kosmetička

Prodávající
Galina Abrahámová