18.01.2018 09:13   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Technika, elektrotechnika a energetika   |   Revizní technik
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Profese
Revizní technik
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ, VŠ vzdělání v oboru elektro Osvědčení minimálně E2A ŘP skupiny B Časová flexibilita Ochota cestovat Příjemné vystupování Samostatnost Praxe v oboru výhodou
Nabízíme
Dobré platové podmínky Zázemí silné, ryze české a dynamicky se rozvíjející společnosti Dlouhodobou spolupráci
Cena: Neuvedeno
Popis:

Firma MiReMAX s.r.o. hledá do svého týmu revizního technika na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr. Smluvní vztah zaměstnanec nebo OSVČ.

Náplň práce:
Provádění výchozích a periodických revizí elektroinstalací, strojů, spotřebičů, hromosvodů pro oblast Morava
Zpracování revizních zpráv na PC

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail: [email protected] nebo volejte na tel: 603 413 020, poté domluvíme osobní schůzku.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Urbánková Miriam
Odkaz: www.miremax.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13657818
Počet zhlédnutí:
3 730x
Zhlédnutí detailu:
899x