08.06.2017 08:21   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Doprava, logistika, zásobování   |   Řidič, závozník
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Profese
Řidič, závozník
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
28 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, příjemné vystupování, fyzickou zdatnost (nakládka a vykládka), řidičské oprávnění skupiny B (a zkušenosti s řízením dodávky).
Nabízíme
Nabízíme: Auto i na cestu domů, práci ve stabilní firmě, férové finanční ohodnocení
Cena: Neuvedeno

Popis: Práce řidiče (pekárna) 3x týdně (Po noc, St noc,Pá noc – vždy následující den ještě zabalení stánku), časová náročnost cca 38 hodin týdně (vždy 10 + 2 hod.)

Náplň práce: noční cesta do pekárny, přinesení a naskládání přepravek s chlebem do auta, v Praze postavení stánku a vyskládání přepravek, předání stánku prodavači, odpoledne přijet na zabalení stánku a odvezení prázdných přepravek.

Nástup možný ihned.

Prosím o zaslání životopisu na e-mail. Případně sms na uvedené tel.číslo.

Děkuji,
Lenka Černá

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Lenka Černá

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13121722
Počet zhlédnutí:
4 717x
Zhlédnutí detailu:
470x