26.04.2018 12:03   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Seřizovač, programátor CNC strojů
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Seřizovač, programátor CNC strojů
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
30 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, výhodou je odborná praxe, nutná je samostatná práce, pečlivost a spolehlivost. Pracovní náplň: tvorba programů, frézování dílů v kusové nebo malosériové výrobě.
Nabízíme
Nabízíme:zázemí stabilní společnosti, nadstandardní mzdové ohodnocení, možnost odborného růstu, zaměstnanecký poměr, možnost stravování v areálu, možnost levného ubytování (ubytovna), nástup ihned nebo dle dohody
Cena: Neuvedeno
Popis:

Požadujeme: vyučení v technickém oboru, výhodou je odborná praxe, nutná je samostatná práce, pečlivost a spolehlivost.
Pracovní náplň: tvorba programů, frézování dílů
v kusové nebo malosériové výrobě.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

CNC Steel s.r.o.
Telefon: 737 577 206
Odkaz: www.cncsteel.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13783843
Počet zhlédnutí:
73 983x
Zhlédnutí detailu:
592x