Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pozice samostaná ÚČETNÍ - PRAHA

Pozice samostaná ÚČETNÍ - PRAHA

Praha
5. 5. 2017 - 14:32
Dohodou
Kupující

Popis

Vaše náplň práce
Vedení účetnictví, provádění jednotlivých účetních zápisů o účetních a kontroly majetku a závazků
Zaúčtování mzdových rekapitulací, kontrola a odsouhlasení souvisejících obratů a závazků
Sestavení roční účetní závěrky
Zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních finančních výkazů
Příprava a zpracování daňových přiznání
Účtování v podvojném účetnictví obchodní firmy
Účtování tuzemských i zahraničních přijatých a vydaných faktur
Účtování pokladny a jednoduchých interních dokladů
Kontrola a odsouhlasení pohledávek a závazků
Zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových operací

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické zaměření
Praxe s komplexním vedením účetnictví
Znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
Znalost účetního programu POHODA
Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, přesnost a samostatnost
Příjemné vystupování
Schopnost navazovat dobré vztahy
Ochota vzdělávat se
Aktivní a tvůrčí přístup k práci

Naše nabídka
Smlouvu na dobu neurčitou na plný pracovní úvazek
Odpovídající platové ohodnocení
Nástup možný ihned
Samostatnou práci s možností seberealizace
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Možnost sebevzdělávání s daňovým poradcem

yourfirm s.r.o.
info@yourfirm.cz
777 978 161

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické zaměření Praxe s komplexním vedením účetnictví Znalost českých účetních standardů a daňových zákonů Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) Znalost účetního programu POHODA Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, přesnost a samostatnost Příjemné vystupování Schopnost navazovat dobré vztahy Ochota vzdělávat se Aktivní a tvůrčí přístup k práci
Nabízíme
Smlouvu na dobu neurčitou na plný pracovní úvazek Odpovídající platové ohodnocení Nástup možný ihned Samostatnou práci s možností seberealizace Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Možnost sebevzdělávání s daňovým poradcem

Zavřít Zavřít
Kupující
espacio s.r.o.