31.07.2019 20:15   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Služby   |   Jiné profese ve službách
Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Služby
Profese
Jiné profese ve službách
Místo výkonu práce
Odměna za práci
9 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
ochotu učit se novým věcem základy práce na PC vlastní telefon, internet
Nabízíme
práce z domova v čase, který si určíte vy sami online zaškolení - nemusíte nikam osobně docházet 8 - 12 tisíc měsíčně – výše výdělku je závislá na čase, který tomu věnujete možnost kariérního růstu
Cena: Neuvedeno

Popis: Jste na Rodičovské dovolené a nechcete se vracet do zaměstnání, nebo si potřebujete přivydělat? Nebo si chcete přivydělat k práci nebo k důchodu? Teď máte iIdeální šanci začít a časem přejít na plný úvazek.
Pracovní náplň: péče o klienty, vyřizování objednávek,

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
maminky na mateřské
zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13717880
Počet zhlédnutí:
12 822x
Zhlédnutí detailu:
472x