Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Cleaner - ruční mytí vozů, detailing

Cleaner - ruční mytí vozů, detailing

Hlavní město Praha
17. 6. 2019 - 16:38

Společnost clean&style – premiový dodavatel služeb v oblasti ručního mytí a detailingu osobních vozidel a motocyklů přijme na svou pobočku v Praze 4 zaměstnance na pozici: Cleaner - ruční mytí vozů, detailing.

Náplň práce:
- přijímání zakázek
- konzultace zakázek s klienty
- ruční mytí vozidel pomocí našich TOP technologií
- detailingové zakázkové práce
- příprava vozidla pro předání
- prezentace dokončené zakázky a předání klientovi

Nástup do zaměstnání možný ihned.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když nás kontaktujete na telefonním čísle +420 774 456 445 nebo písemně na info@cleanstyle.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
28000
Požadujeme
- jsme fanoušci detailingu a motorových vozidel obecně. Jsou naše vášeň a radost. Takové kolegy potřebujeme. - samostatnost - spolehlivost - pečlivost - dochvilnost - komunikativnost - nadšení a radost z dobře odvedené práce
Nabízíme
Nabízíme práci: - se zajímavými vozy - v mladém kolektivu - v čistém a moderním prostředí - ve stabilní a silně se rozvíjející společnosti - s atraktivním platovým ohodnocením - se snadnou dopravní dostupností – Metro C - s možností stravování se přímo v budově provozovny

Prodávající
Jindřich Zámecký