22.02.2018 10:18   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Technika, elektrotechnika a energetika   |   Servisní technik
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Profese
Servisní technik
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost a řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme
Nabízíme zajímavou práci ve velmi přátelském kolektivu, nadstandartní platové ohodnocení, zajímavou pracovní příležitost a samozřejmě i zaměstnanecké výhody jako jsou diety, mobilní telefon i k soukromému využití a další.
Cena: Neuvedeno

Popis: Nabízíme pracovní místa na pozici servisní technik v prosperující firmě na Praze 10.

Firma BELTing spol. s r.o. se zabývá vratovou technikou, vyrovnávacími můstky a hydraulickými plošinami.

Náplň práce obnáší: preventivní prohlídky, opravy vrat či montážní činnosti.

Zájemci prosím zasílejte životopisy na email: [email protected], nebo volejte na číslo 778014411. Případné další informace zodpovím.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Eliška Michálková
Telefon: 778 014 411
Odkaz: www.belting.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13758478
Počet zhlédnutí:
5 807x
Zhlédnutí detailu:
225x