Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Skladník Praha-západ

Skladník Praha-západ

Středočeský kraj
1. 11. 2016 - 08:38

Popis

Spediční společnost na Praze-západ hledá skladníky.

Pracovní náplň:
* Příjem, skladování a kontrola zboží
* Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
* Používání čtečky a manipulačních prostředků (VZV)
* Zajištění související dokumentace a evidence
* Práce ve dvousměnném režimu, víkendy volné!

Dostupnost MHD - 15 min ze stanice metro B Zličín do Nučic, zastávka Nučice pod Vinicí
Dostupnost vlakem ze Smíchovského nádraží - Nučice
Dostupnost autem - po dálnici D5, exit Rudná u Prahy

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
* Ochota, zodpovědnost a spolehlivost * Časová flexibilita (ranní a odpolední směny) * Praxe ve skladu a zkušenost s řízením VZV výhodou * Čistý trestní rejstřík
Nabízíme
* Zázemí stabilní společnosti * Firemní benefity * Dobré finanční ohodnocení * Práce v příjemném kolektivu

Prodávající
Taťána Bartoňová, personalistka