Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Skladník / Manipulant ve skladu (picker) PRAHA

Skladník / Manipulant ve skladu (picker) PRAHA

Praha
11. 10. 2017 - 13:52

Hledáme zaměstnance na práci ve skladu s potravinami a nápoji. Jde o mezinárodní maloobchodní síť hypermarketů a supermarketů.

Informace o pracovním místě
- Místo práce: Klecany (Praha 7, ČR)

Náplň práce:
- Manipulace se zbožím, nakládání na palety,
- Příprava zboží podle zadané objednávky,
- Prostřednictvím nízkozdvižného vozíku nakládáni zboží,
- Práce s ručním skenerem,
- Práce v nepřetržitém provozu

Kontakt:
Ivana Poradová
Tel: +420 733 221 086
Email: jobkontakt@seznam.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- Dobrý zdravotní stav, - Ochota pracovat ve vícesměnném provozu, - Trestní bezúhonnost, - Zkušenost s prací s ručním skenerem je výhodou - NE PODMÍNKOU!, - Práce s potravinářskými výrobky - potřebný potravinářský průkaz, - Zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme
- Ubytování je zajištěno a hrazeno / příspěvek na ubytování 3.000 Kč/měsíc, - Práce na hlavní pracovní poměr dlouhodobého charakteru, - Možnost čerpání záloh (1 000 Kč / týden), - Příspěvek na stravu, - Docházkový bonus, - Výkonnostní prémie.

Prodávající
Pro Persona