Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SKLADOVÝ OPERÁTOR / SKLADNÍK/ŘIDIČ

SKLADOVÝ OPERÁTOR / SKLADNÍK/ŘIDIČ

Jaroměř
29. 4. 2021 - 05:01

Popis

Do našeho mladého kolektivu hledáme parťáky.

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: nástup možný ihned
Mzdové rozpětí: od 22 500 do 26 000 Kč/měsíc

Náplň práce:

Manipulace se zbožím pomocí paletového vozíku
Balení zboží
Vedení skladových zásob a další pomocné skladové práce
Rozvozy zboží zákazníkům po ČR.
Vykládky kamionů, kontrola zboží a příjem do systému
Vychystávání zboží dle výdejek a příprava jednotlivých zakázek k expedici
Nakládka expedovaného zboží
Úklid ve skladových prostorách
Požadavky:

zodpovědnost
spolehlivost a pečlivost
řidičský průkaz sk. B
flexibilita
ochota učit se novým věcem a ochota pracovat.
Zkušenost s prací se čtečkou čárových kódů výhodou, nikoli podmínkou
Trestní bezúhonnost
Zaměstnavatel nabízí:

příjemné pracovní prostředí a kolektiv
velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.
Možnost podílet se na rozvoji a růstu společnosti
Slevy na veškerý sortiment

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
22500
Požadujeme
zodpovědnost spolehlivost a pečlivost řidičský průkaz sk. B flexibilita ochota učit se novým věcem a ochota pracovat. Zkušenost s prací se čtečkou čárových kódů výhodou, nikoli podmínkou Trestní bezúhonnost
Nabízíme
Manipulace se zbožím pomocí paletového vozíku Balení zboží Vedení skladových zásob a další pomocné skladové práce Rozvozy zboží zákazníkům po ČR. Vykládky kamionů, kontrola zboží a příjem do systému Vychystávání zboží dle výdejek a příprava jednotlivých zakázek k expedici Nakládka expedovaného zboží Úklid ve skladových prostorách

Základní údaje

Oblast inzerce
Jaroměř
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
49390155521541903636

Prodávající
Luboš Kosinka