Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Specialista vymáhání pohledávek

Specialista vymáhání pohledávek

Cheb
6. 4. 2019 - 15:53

Hledáme dalšího partnera do týmu vymáhání pohledávek pro společnost Intrum Czech s.r.o. Pracujeme pro malé i velké společnosti, organizace a vládní subjekty ve všech odvětvích. S jejich klienty zacházíme s respektem a spravedlivě tak, abychom vytvořili podmínky, které zajistí, že společnosti dostanou zaplaceno a lidé se zbaví dluhů. Tvoje náplň práce: - osobní, telefonický a písemní kontakt s dlužníky - navrhování řešení k vyrovnání závazků dlužníka - sjednávání dohod na úhradách - uzavírání splátkových kalendářů - zaznamenání zjištěných údajů do interní databáze - plnění cílů nastavených s nadřízeným K práci budete potřebovat: - znalost PC - osobní automobil a řidičské oprávnění - dobré komunikační a argumentační dovednosti - vstřícný a empatický přístup v písemném i osobním kontaktu - odolnost vůči stresu - důslednost, spolehlivost a flexibilita - živnostenské oprávnění - certifikát - Zkouška o spotřebitelském úvěru (náklady spojené s vykonáním zkoušky hradí společnost, bez této zkoušky není možné práci aktivně vykonávat) Pracovat budeš: - ve vybraném okrese - sám si určuješ pracovní dobu Co nabízíme: - práci na živnostenský list s individuálním provizním lístkem dle druhu pohledávek a zároveň fixní plat v podobě DPP - měsíční motivační teamové soutěže - roční soutěž pro nejlepší specialisty pohledávek V případě zájmu mě neváhej kontaktovat na emailu: tomas.jakoubek@intrum.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Specialista pohledávek
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Tvoje náplň práce: - osobní, telefonický a písemní kontakt s dlužníky - navrhování řešení k vyrovnání závazků dlužníka - sjednávání dohod na úhradách - uzavírání splátkových kalendářů - zaznamenání zjištěných údajů do interní databáze - plnění cílů nastavených s nadřízeným K práci budete potřebovat: - znalost PC - osobní automobil a řidičské oprávnění - dobré komunikační a argumentační dovednosti - vstřícný a empatický přístup v písemném i osobním kontaktu - odolnost vůči stresu - důslednost, spolehlivost a flexibilita - živnostenské oprávnění - certifikát - Zkouška o spotřebitelském úvěru (náklady spojené s vykonáním zkoušky hradí společnost, bez této zkoušky není možné práci aktivně vykonávat)
Nabízíme
Co nabízíme: - práci na živnostenský list s individuálním provizním lístkem dle druhu pohledávek a zároveň fixní plat v podobě DPP - měsíční motivační teamové soutěže - roční soutěž pro nejlepší specialisty pohledávek

Vhodné i pro

Důchodce

Prodávající
Tomáš Jakoubek