27.10.2016 10:32   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Finance a ekonomika   |   Úvěrový specialista
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Profese
Úvěrový specialista
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
40 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Jsi náš budoucí kolega? Tuto atraktivní pozici nabídneme uchazečům, kteří splňují následující kritéria: Výborné komunikační schopnosti. Záliba ve financích a nemovitostech. Uživatelská znalost práce na PC. Logické myšlení a touha se neustále vzdělávat. Tah na branku a samostatnost. Ostatní tě už naučíme!
Nabízíme
Proč být součástí našeho týmu? U nás můžeš kariérně růst a zapojovat se do dalších činností skupiny. Všechno ti na začátku ukážeme a vysvětlíme. Nabídneme ti nadstandardní platové ohodnocení. Budeš součástí mladého, dynamického a cílevědomého týmu. Příjemné prostředí kancelářských prostor v Praze na Vinohradské ulici - 3 minuty pěšky od metra Jiřího z Poděbrad. Firemní benefity a další.
Cena: Neuvedeno

Popis: Do mladého a cílevědomého týmu hledáme jednoho či dva nové kolegy na pozici úvěrového specialisty. U nás se nejdená o aktivní prodej, pomáháme klientům najít řešení na základě jejich projeveného zájmu. Chcete-li se podílet na budování moderní společnosti, tak se nám určitě ozvěte, rádi se s Vámi potkáme osobně. Všechny podstatné informace o pozici naleznete na přiloženém odkazu. Těšíme se na naši budoucí spolupráci!

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
12458443
Počet zhlédnutí:
261 251x
Zhlédnutí detailu:
621x