16.02.2021 09:45   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Stavebnictví a reality   |   Stavbyvedoucí
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Profese
Stavbyvedoucí
Místo výkonu práce
Jindřichův Hradec
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ/VŠ stavební, obor Pozemní stavby, praxe v oboru min. 3 roky, řidičské oprávnění skupiny B, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme
práci v Jihočeském kraji, služební automobil, služební mobilní telefon, zajímavé finanční ohodnocení
Cena: Neuvedeno
Popis:

Jindřichohradecká stavební s.r.o. přijme stavebního technika/stavbyvedoucího
Pracovní náplň: vedení stavby, organizace postupu prací, koordinace subdodavatelů, zajištění dodávek materiálů na stavby, kontrola a dodržování termínů, kvality prací a dodržování BOZP
Požadujeme: SŠ/VŠ stavební, obor Pozemní stavby, praxe v oboru min. 3 roky, řidičské oprávnění skupiny B, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme: práci v Jihočeském kraji, služební automobil, služební mobilní telefon, zajímavé finanční ohodnocení
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu [email protected]

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Soňa Šimečková

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15820907
Počet zhlédnutí:
52 878x
Zhlédnutí detailu:
94x