14.05.2020 11:01   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Stavebnictví a reality   |   Jiné profese ve stavebnictví
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Profese
Jiné profese ve stavebnictví
Místo výkonu práce
Veselí nad Lužnicí
Odměna za práci
40 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
VŠ se zaměřením na hydrogeologii, vodní hospodářství, hydrotechniku, hydrochemii, případně příbuzných oborů. Praxe není vyžadována - zaučíme! Případně alespoň SŚ s určitou praxí v těchto oborech. Schopnost samostatného uvažování a komunikace se zákazníky. Ovládání základních dovednosti na PC - kancelářský software. ŘP skupiny B výhodou.
Nabízíme
Tříměsíční zkušební dobu Nástupní plat 40.000 Kč hrubého. Po zapracování další odměny podle odvedené práce. Spolupráci s dlouhodobým výhledem, s kariérním i platovým růstem. Práci v příjemném prostředí a kolektivu. Po uplynutí zkušební doby volnou pracovní dobu, možnost i částečné práce z domova. Služební auto (i pro dojíždění do zaměstnání) Vlastní služební mobil samozřejmostí. Možnost pracovat i na IČO
Cena: Neuvedeno
Popis:

Hledáme posilu do našeho týmu geologů.
Na pozici hydrogeologa sháníme schopného mladého (není podmínkou) člověka.

Pracovní náplň:
kancelář: samostatné řízení zakázek + zpracování geologických projektů a zpráv
terén: provádění čerpacích zkoušek, odběrů vzorků a různých terénních měření
poměr práce kancelář : terén je cca 2:1

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Firma HYDROZDROJ s.r.o.
Odkaz: https://www.hydrozdroj.cz/nabidka…

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15534140
Počet zhlédnutí:
1 174x
Zhlédnutí detailu:
37x